Soma Karaelmas Gazetesi

Yılmaz’dan Kaymakam Atçı’ya Nezaket Ziyareti

Yılmaz’dan Kaymakam Atçı’ya Nezaket Ziyareti
1.438 views
05 Aralık 2013 - 8:06

CHP Soma İlçe Örgütü ve Soma Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz Kaymakam M. Bahattin Atçı’yı makamında ziyaret ederek sohbet etti.
CHP İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında ‘İnşallah ümit ediyoruz ki bu süreç Soma için hayırlı olur. Demokrasinin güzelliği seçimler, halkın menfaati içindir. Bizde CHP olarak ülkemize ve Somamıza daha iyi hizmet edilebileceğini düşünüyoruz. Eksiklikler olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda mücadelemize devam ediyoruz. ‘dedi.
Kaymakam M. Bahattin Açtı ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getirerek ‘Halkımızın seçim yapması bakımından siyasi partilerin olması çok önemli. Partisiz bir demokratik yaşam düşünemiyoruz. Muhalefetin olması da çok önemlidir. Eleştiri yapıcı olduktan sonra uyarıcı oluyor ve kişileri ve kurumları geliştiren bir müessesedir. Sizlere başarılar diliyorum’ dedi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!