Soma Karaelmas Gazetesi

Veli Yönetmelik Değişikliği Bilgilendirme Toplantısı

Veli Yönetmelik Değişikliği Bilgilendirme Toplantısı
1.563 views
13 Eylül 2013 - 0:54

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasından önce SBS ile ilgili yeni yönetmelik ve yönetmeliğin içeriği hakkında Sınav Dergisi Dershanesi velileri dershane Rehber Öğretmeni Mustafa Baydan tarafından bilgilendirildi.
Dershane Rehber Öğretmeni Mustafa Baydan konuşmasında,  bu yıl sadece 8. Sınıflarda uygulanacak olan sınavların 6 tanesi 1. Dönem, 6 tanesi 2. Dönem olmak üzere toplam 12 sınavın merkezi sistemle yapılacağını, öğrencilerin bu sınavlara Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, İngilizce, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi ve T.C İnkılap Tarihi derslerinden gireceklerini,  bu yıl 8. Sınıfa gideceklerin daha düzenli çalışması gerektiğini, öğretmenlerini daha iyi dinlemeleri ve devamsızlık yapmamalarını, azami ölçüde dershaneden yararlanmaları gerektiğini ifade etti.
Veliler, Sınav Dergisi Dershanesinin yaptığı bu bilgilendirme toplantısından çok memnun kaldıklarını, bugüne kadar hiçbir şekilde aydınlatılmadıklarını, bu çalışmanın kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ettiler.
Dershane müdürü M. Zeki Uğurtan ise Soma Sınav Dergisi Dershanesi olarak her zaman veli ve öğrencilerin hizmetinde olduğunu, Sınav Dershanesinin kapılarının bütün öğrenci ve velilere açık olduğunu ifade ederek ‘’2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılının ülkemize, ilçemize, veli ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni eder , tüm öğrencilere başarılar dilerim. Unutmayalım ki en iyi yatırım geleceğimiz olan öğrencilerimizin eğitimi için yapılan yatırımdır.’’ diye belirtti.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!