Soma Karaelmas Gazetesi

Ucuz İnternetin Adresi Linyit Net

Ucuz İnternetin Adresi Linyit Net
5.436 views
29 Şubat 2016 - 9:18

Soma da iki yıldan buyana hergün büyüyen ve 1500 aboneye hizmet veren linyit net sağladığı ucuz internet ile vatandaşların tercih adresi oldu.

 

Noyan Aydın ve Ahmet Nezih Yazıcı’nın ortaklığı ile kurulan linyit net kullanıcılarına ekstra fatura sürprizleri ile karşılaştırmıyor .

İşyeri ortaklarından Noyan Aydın, “bizim sağladığımız internet hizmeti telefonsuz ve tahüttsuz vadandaşlara sınırsız ve ucuz internet sağlamak. İnternet hizmetlerimiz, 30 Tl’den başlıyor.   Hizmet kapsamımız Soma’ya bağlı olan köyler (mahalle)’lere internet sağlıyoruz. Soma’da 6 personel ile çalışarak  hem  internet ve   teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bizim dışımızda herhangi bir sorun olduğunda yani elektrik kesintisi olduğu zaman abonelerimize ulaşarak Sms veya Mail yolu ile ulaşıyoruz. Ayrıca müşterilerimize kampanyalı ürünlerimizde ilerleyen günlerde abonelerimize sunacağız. Bunun yanı sıra kurum ve kuruluşlara güvenlik kamerası hizmetleri vermekteyiz. 2 yıldan bu zamana kadar firmamızın sağladığı internet hizmetine talep artıyor bizde personelimiz ile Soma’ya ucuz internet vermek için gece gündüz alışıyoruz” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!