Soma Karaelmas Gazetesi

Tuzcuoğlu’ndan İzmir Kızılaya Ziyaret

Tuzcuoğlu’ndan İzmir Kızılaya Ziyaret
1.752 views
26 Ağustos 2013 - 7:38

Soma Kızılay Şube Başkanı Turgut Tuzcuoğlu, İzmir Kızılay Şube Başkanı  Prof. Dr. Aslı Özer ve Kızılay Ege Bölge Kan Merkezi Müdürü Gökay Gök’ü makamlarında ziyaret ederek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.
Ege bölgesinin kan ihtiyacını karşılayan kızılay kan merkezi Müdürü Gökay Gök’ü makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bölge Müdürü daha sonra hizmet binasını gezdirerek, çalışmaları yerinde izlettirerek nasıl hassas, özenli ve  özverili çalışma yaptıklarını anlattı. Soma Kızılay Şube Başkanı  Tuzcuoğlu yaptığı  açıklamada, “Kızılayın Güvenli Kan  konusundaki hassasiyeti bildiğini bunu yerinde izlemek , görmek kendisine gurur verdiğini belirterek  bu çalışmalarda başta Bölge Müdürü Gökay Gök olmak üzere tüm çalışanlara şükran duyduklarını ve kendilerine teşekkür ü borç bildiğini” belirtti.
Daha sonra İzmir Kızılay şube ye geçen Tuzcuoğlu  burada kendisini Şube Başkanı Prof.Dr. Aslı Özer karşıladı.Soma’ya sevgisini her fırsatta belirten  İzmir Kızılay Şube Başkanı ve Personelinin  sıcak karşılaması Başkan Tuzcuoğlu nu duygulandırdı.
Şube  çalışmaları hakkında  bilgi veren Özer, Soma Şubesinin çalışmalarını da takip ettiğini ve Kızılay adına gurur duyduğunu belirtti. Soma Şube Başkanı Tuzcuoğlu yaptığı konuşmada, Kendilerini Kızılaycılık adına yaptıkları çalışmalarda örnek aldıklarını ve takip ettiklerini belirterek Kendilerini kabul eden İzmir Kızılay Şube Başkanı başta olmak üzere tüm personele nazik ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!