https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

TÜRKİYE 1.Sİ SOMA AÇI DERSHANESİ’NDEN

TÜRKİYE 1.Sİ SOMA AÇI DERSHANESİ’NDEN
5.781 views
22 Temmuz 2013 - 19:37

Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavında 500 tam puan alarak 12 öğrenci arasında yer alan Soma Yunus Emre İmam Hatip Okulu ve Açı Dershanesi öğrencisi Cansu İstekli Soma’nın gururu oldu.
Öğrenciye başarısından dolayı Açı Dershanesi Müdürü Ayhan Eryiğit tarafından cep telefonu hediye edildi. Özel bir maden şirketinde maden işçisi olan baba Selahattin İstekli son derece mutlu olduğunu belirterek, Kızımla gurur duyuyorum. Açı Dershanesi öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum, kızıma kendi  kızları gibi ilgi ve alaka gösterdikleri için” dedi.
Soma Açı Dershanesi  Müdürü Ayhan Eryiğit ” Öğretmenlerimiz  ellerinden geleni yaptılar, evladımız elinden  geleni yaptı.Eğer  o çalışmasaydı, hiçbir başarı kaydedemezdik. Cansu  kızımız hem  Soma’nın hem Türkiye’nin birincisi  olarak hepimizi  gururlandırdı. Öncelikle  ailemize  teşekkür  ediyorum dershanemizi seçerek Cansu’daki potansiyeli ortaya çıkartmamıza  izin verdiler ve inanıyorum ki kızımız daha büyük başarılara  imza atacaktır. Dershanemizde  çalışan  öğretmenlerime, personelime ve özellikle rehberlik öğretmeni Sinan  Özer’’e çok teşekkür ediyorum  her  öğrenciye aynı ilgi  alakayı  gösterdiler. Hani bir  söz  vardır “Alet işler,  el övünür.” Bizde kızımızla övünüyoruz çünkü kızımızın ilk birinciliği değil bu başarısı Soma  genelinde  yapılan sınavda da ve Manisa  genelinde  yapılan sınavda da  birinci oldu. Kızımız  sınavın bitmesine 40 dakika kala sınavdan çıkıp, dershanemiz  rehberlik öğretmeni Sinan  Özer’i telefondan  arayarak, öğretmenin ben  sınavdan çıktım ve tüm soruları doğru  yaptığıma  eminim  diyerek bize  müjdeyi çoktan vermişti. Bizde öğrencimize  ödül  olarak  son model bir  cep telefonu hediye  ediyoruz. Cansu  bizimle oldukça  biz  onu  başarıdan başarıya  koşturacağız” dedi.
Cansu İstekli ;”Başarımı düzenli çalışmaya ve öğretmenlerime borçluyum. Dershanedeki çözemediğim her soruyu Sinan Öğretmenime götürerek çözümünü öğrendim ve çözülmeyi  bekleyen daha  çok  soru  Sinan Hocamla  beni  bekliyor.” diyerek   herkesi gülümsetti.

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!