Soma Karaelmas Gazetesi

TKİ ve Soma artık daha güçlü

TKİ ve Soma artık daha güçlü
1.243 views
24 Ocak 2018 - 8:52

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdür Ömer Bayrak’ın yeni kadrolar için Soma’nın sevdiği ve saydığı üç isimi Ankara’da önemli görevlerin başına getirmesi dikkat çekti.

Pazarlama ve Satış Daire Başkanlığı’na Maden Mühendisi Cemal Baş, İdari ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına Faruk Kurt ve Eğitim Daire Başkanlığına M. Sedat Agdağ’ın getirilmesi soma kamuoyunda ilgiyle karşılandı. Somada önemli işlere imza atan bu isimlerin Ankara’ya gitmesi ‘’İşte şimdi TKİ tutulamaz ‘’ söylemleri ile gündeme düştü.

Konu hakkında görüşlerini aldığımız Kömürcüler Derneği Başkanı Nadirhan Hızlı atamalar karşısında ‘’Tanıdığımız, sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz isimlerin atanması bizler için sürpriz olmadı desem yalan olmaz, bekliyorduk. Sonuçta ismi geçen kişiler soma halkı ve camiamız tarafından dürüstlükleri ile tanınan, sevilen ve kurum içerisindeki çalışmaları ile takdir toplayan simalar. Nokta atışı bu olsa gerek. Sayın Genel Müdürümüzü kutluyorum. Kendisine güvenimiz zaten yüksekti, bu atamalarla güvenimiz bir kat daha arttı. Başarılı olacaklarına inancım çok yüksek. Daha öncede olduğu gibi bundan sonrada camiamız ve şahsım adına kendilerine desteğimiz tamdır. Tüm isimlere yeni görevlerinde başarılar dilerim. En kısa zamanda kendilerini bizzat arkadaşlarım ile ziyaret etmek isteriz. Allah muvaffak eylesin’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!