Soma Karaelmas Gazetesi

Survivor parkurunda Zafer kızları yarıştı

Survivor parkurunda Zafer kızları yarıştı
13 views
10 Haziran 2021 - 10:14

Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Survivor parkurunda Soma Zafer Spor Kulübü kızları ter döktü.

Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde hazırlanan ve güzel anlara sahne olan Engelsiz Survivor Parkurunun konukları Soma Zafer Spor Kulübü’nün spocuları oldu. Her bir parkurda kıran kırana geçen mücadeleler eğlenceli dakikalara da sahne oldu.
Soma Zafer Spor Kulübü Kızları eğlenceli geçen günün sonunda ‘Bu gün çok keyifli bir gün geçirdik. Soma Bakım ve Rehabilitaston Merkezinin yapmış olduğu survivor parkurunda rehabilitasyon merkezindeki arkadaşlarımızla birlikte yarışarak, eğlenerek çok güzel anlar yaşadık’ diyerek parkurların hazırlanmasında ve bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür etti.
‘Huzurevinde
Mutluluk adası’
Soma Zaferspor Kulübü Antrenörü Hakan Arslancan gün sonunda yaptığı açıklamasında’SOMA BAKIM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ. (Halk diliyle Huzurevi)…
Sporcularımız ile her gittiğimizde büyük mutluluk duyduğumuz, çok keyifli anlar geçirdiğimiz bir yer. Geçtiğimiz günlerde çok güzel bir survivor etkinliği düzenlediler. Bu gün bizde kız futbol takımız ile giderek, onlar ile yarıştık eğlendik. Merkezin sakinlerinin mutluluğunu görmeliydiniz.
Kendi Dominik Cumhuriyetlerini kendileri yaratmışlar. Neyi gördük biliyor musunuz; Yüzbin nüfuslu bir şehirde ada da yaşayan insanlar gördük. Adalarına ziyarete gelen, insanlardan duydukları mutluluğu gördük. Başta Merkezin Müdürü Mustafa Öztürk’e ve bütün çalışanlarına bir mutluluk adası yarattıkları için teşekkür ederim. “Unutmayalım ki hepimiz için gelecekte, bir gün gelecektir”‘ sözlerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!