Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Sözün Bittiği Yer

Sözün Bittiği Yer
2.129 views
01 Ocak 2014 - 9:23

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem yaptığı basın açıklamasında, “Takvimler 30 Aralık 2013 Pazartesi, saat 09:30 başkan yardımcılarımdan sabahın erken saatlerinde gelen telefonla irkildim. Yine bildik manzaralar Uyar maden işçileri maden sahasına alınmamış maaş ve tazminatları ödenmemiş haklarını aramak için kaymakamlık makamının önüne birikmişler artık tek çare olarak sayın kaymakamımızı görmeye başlamışlardır. Öncelikle SOMA ilçemize yeni atanmış Sayın Kaymakamımız Bahattin ATÇI Bey Soma halkı ve işçilerinin sorunlarını her şekilde can kulağı ile dinleyip, onların dertlerine çare olmak için ne gerekiyorsa yasal çerçeve içinde yapmaya çalıştığı ve bu kadar duyarlı  olduğu için M.H.P. Soma İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları, Ülkücü İşçiler Derneği, Ülkü Ocakları adına sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu kadar kısa bir zamanda Soma halkından biri gibi oldunuz. Bu halk her kesimi ile sizinle gurur duymaktadır. YÜCE MEVLAM sizden razı olsun.
Gelin görün ki birkaç gün önce Başbakan MANİSA ya geliyor diye özel madenlere baskı yapıp işçi kardeşlerimizi ekmeğini kaybetme korkusuyla otobüslerle Manisa’ ya taşıyan Başbakanına yalakalık için özel şirketlerin ve devletin her türlü imkânlarını kullanan iktidar partisi Soma temsilcileri ortada yok.
Maden işçisini kalabalık kitleler halinde toplayarak türlü mücadele veren siz değil misiniz?
Bu kalabalıktan nemalanan siz değil misiniz?
Zorla insanları meydanlara toplayan, kul hakkı demeden devletin imkânlarını kullanan suni kalabalıklar meydana getirip, işte millet bizimle diyen bir gün öncesine kadar işçi baş tacı diyen, bir gün sonra sokakta hak arayan, kaymakamlık önünde sesini duyurmaya çalışan işçilere uzaydan gelmiş gibi görüp işçinin yanına yaklaşmayan da siz değil misiniz?
Hey iktidar partisi yerel yöneticileri bu gün sizler burada olmanız gerekiyordu bu Uyar Maden çalışanlarını neden yalnız bıraktınız, işçinin üzerinden hüküm süren beyler nerdesiniz?
Milletvekiliniz olan bir efendinin Uyar Madencilikle olan bağlarından dolayı mı Darkale İşçisinin yanında değilsiniz. Binlerce garip işçiyi bir TANRIVERDİ’ ye değiştiniz, yazıklar olsun sizlere. Bu işçinin hakları Dünyada da Ahirette de sizin boynunuza borçtur.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!