Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Sosyal Tesisten “Melike Doğru” Adı Çıkarıldı

Sosyal Tesisten “Melike Doğru” Adı Çıkarıldı
2.149 views
22 Mayıs 2014 - 6:57

Facia yaşanan Soma Maden İşletmeleri’nin Genel Müdürü Ramazan Doğru’nun eşi Melike Doğru’nun ismi, işçilerin tepkisi üzerine tesislerden silindi.
Facia yaşanan Soma Maden İşletmeleri’nin Genel Müdürü Ramazan Doğru’nun eşi Melike Doğru’nun ismi, işçilerin tepkisi üzerine sosyal tesislerden silindi. Soma Belediye Meclisi üyesi olan Doğru, aynı zamanda Soma Kömür İşletmeleri İdari ve Sosyal İşler Müdürü.
Facianın Ardından Taşlanmıştı
Facianın ardından ilçede çıkan olaylarda, Melike Doğru Sosyal Tesisleri taşlanmıştı. Soma   halkının yoğun tepkisi üzerine tesisin ismi, Soma Kömür İşletmeleri İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Sosyal Tesisleri olarak değiştirildi. Düğün salonu yetkileri, binanın yapılmasına katkı sağladığı için madenciler tarafından Melike Doğru’nun adının verildiğini, faciadan sonra yine madencilerin isteği üzerine kaldırıldığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!