https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

SOSEV’den Teşekkür Yemeği

SOSEV’den Teşekkür Yemeği
999 views
26 Ocak 2015 - 8:54

Soma Sağlık, Sosyal ve Eğitim Vakfı (SOSEV) tarafından Huzurevi Çatı katının yapımında emeği geçenlere teşekkür yemeği verildi.

Soma Kaymakamlığı, Soma Belediye Başkanlığı, Soma Sağlık Sosyal ve Eğitim Vakfı  (SOSEV) ve ilçedeki hayırseverler tarafından finansmanı karşılanan Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü Huzurevi Ek Ünitesi imzalanan protokol ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne devredilmiş ve Manisa Valilik Makamında imza töreni düzenlenmişti.

Devir işleminin ardından Huzurevi Çatı katının yapımında Soma’da emeği geçenlere SOSEV tarafından teşekkür yemeği verildi. Huzurevi’nde verilen yemeğe Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, Kınık Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Şeref kavruk, belediye meclis üyeleri, vakıfçılar ve Huzurevi sakinleri katıldı.

SOSEV Başkanı Mustafa Bayraktar, “ilçemizde gerçekten yardımı seven çok sayıda vatandaşımız var.Vatandaşlarımızın yanı sıra hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak her gidişimizde bize para ve malzeme yardımı yapan ve bu binamızın bu hale gelmesinde en büyük emeği geçen başta Soma Kaymakamımız Bahattin Atçı, Belediye Başkanımız Hasan Ergene’ye teşekküür ediyorum. Bu binamızda hiçbir ayrım yapmadan Soma dışında ve Soma içinde gelen kimsesiz ve yaşlı vatandaşlarımızı barındırıyoruz. 5 yıldızlı bir otel görünümünde olan binamız, özel odalarıyla adeta diğer yerlerde kalan yaşlılarımızı ve burada yöneticilik yapan kişileri kıskandırıyor. Biz bu tür yerleri yaparken özellikle ilçemizde yaşlı ve bakıma muhtaç kişileri araştırdık ve şuanda çoğunluğu Soma’da olan büyüklerimiz burada kalıyor. Onlarda bu binayı kendi evleriymiş gibi temiz tutuyorlar. Bizde dernek olarak bize emeği geçenlere bir yemek ikramında bulunduk. Belediye Başkanımız Hasan Ergene Soma dışında olduğu için yemeğimize katılamadı. Bu yemeğimize katılarak bizleri onurlandıran Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı ve Kınık Kaymakamı Faik Oktay Sözer’e de teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!