Soma Karaelmas Gazetesi

Soma TEB’le Nefes Alacak

Soma TEB’le Nefes Alacak
1.889 views
21 Şubat 2014 - 7:46

Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen törenle Başkan Hakan Işık ve TEB Soma Şube Müdürü Şerif Ulaş Arslan arasında imzalanan protokolle yürürlüğe giren anlaşma gereğince Ticaret Odası üyelerine uygun koşullarda kredi imkanı sunulacak.
Protokolle, sunulan bankacılık avantajlarından ve düşük faizli ve ödemesiz dönemli kredi imkanlarından oda üyesi tüm esnafların yararlanabileceği bilgisini veren TEB Soma Şubesi Müdürü Arslan şöyle konuştu: ”Esnafımızın ihtiyaçlarına göre, 36 aya kadar vadeli ve 3 aya kadar ödemesiz dönemli kredi ve uygun faiz indirimi sunuyoruz. TEB olarak işletmelere bilanço yönetimi, teknoloji altyapısı ve ürün geliştirme gereksinimi ile pazardaki rekabetin gerisinde kalmamaları için ihtiyaç duydukları ‘Nefes Aldıran Kredi’ adını verdiğimiz bir imkan sunduk. Bu fırsat ile KOBİ bankacılığımızın esnafla buluşmasında önemli bir role sahip olacağına inanıyoruz. Ayrıca işletmelerin bulundukları bölgeye hem de ülke ekonomisine kattıkları değeri artırmalarına fırsat yaratmak en öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Ticaret Odası ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşmanın Soma’nın ticari hayatına destek olacağına inanıyoruz. TEB olarak şubemizin de bulunduğu Soma’nın ekonomisine destek olmaya devam ediyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!