Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma Siyaha Büründü

Soma Siyaha Büründü
2.196 views
22 Mayıs 2014 - 7:02

Soma’da meydana gelen maden kazasının ardından Soma’da caddelerde bulunan billboardlar başsağlığı mesajlarıyla siyaha büründü.
Soma’da yaşanan maden faciasında yaşamını yitiren 301 madenci için birçok camide mevid-i Şerif okundu, dualar edildi, hayırlar yapıldı.
Cadde ve sokaklarda bulunan reklam panoları ise siyaha büründü. Birçok firma ve aileler reklam panolarına “Başımız Sağolsun Acımız Büyük” , “Acınızı Paylaşıyoruz”, “ Başın Sağolsun Soma, Başın Sağolsun Türkiye” yazıları ile taziye mesajlarını yayınlattı.
    Gelin Arabaları Siyah Kurdela İle Süslendi
   Yaşanan maden faciasının ardından birçok etkinlik ve konserler iptal edildi.19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ise buruk kutlandı. Facianın 8. gününde ise düğün tarihleri önceden belirlenmiş kişilerin gelin arabaları siyah kurdela ile süslendi.

DSC_0124

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!