https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi’nin gurur günü

Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi’nin gurur günü
3.509 views
10 Haziran 2015 - 7:55

Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşe Melike Bircan, bu sene İlçemizi, İlimizi temsil ettiği Tubitak Proje Yarışmasında 2.,yine bu sene düzenlenen 4.Türkiye Değer Ödülleri Resim Dalı Yardımlaşma Konulu eserde de Türkiye 1. olarak gurur kaynağımız oldu.
Türkiye 1.Birincisi olduğu resimde Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve kahraman Mehmetçiklerimizin yardımlaşma duygusunu içten bir yaklaşımla yansıtmış, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yardımseverlik ruhunu; Yüce Milletimizin gözbebeği Türk Silahlı Kuvvetlerimizi güzel meziyetleriyle tanıtmış ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm kademelerinde gurur kaynağı olmuştur.
Bu vesileyle Komutan Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Necdet ÖZEL’ de Ayşe Melik Bircan’a yazdığı mektupla bu başarılarından dolayı tebrik etmiş ve başarılarının devamını dilemiştir.
Genel Kurmay Başkanı Necdet ÖZEL’ in, Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşe Melike BİRCAN ve Coğrafya öğretmeni Sözer Vurgun’ a yazdığı mektuplar, Manisa Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan tarafından teslim edilmiştir.
Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde düzenlenen törene, Tugay ve Garnizon Komutanı Yavuz Ekrem Arslan, Soma Kaymakamı Bahattin Atçı, Ege Linyitleri İşletmesi Müdürü Hakkı Duran, Soma İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İbrahim Kılınç, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici; Katılmışlardır. Törende Genelkurmay Başkanımızın Ayşe Melik Bircan ve Sözer Vurgun’ a yazdığı teşekkür mektupları okunmuş, öğrencimize Genelkurmay Başkanımızın göndermiş olduğu hediye takdim edilmiştir. Genelkurmay Başkanımız Necdet Özel mektubunda Ayşe Melike Bircan’ a Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gurur kaynağı olduğu için teşekkür etmiş; Yine Ayşe Melike Bircan’ ı yetiştiren Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi öğretmenleri Necmiye Atasever ve Sözer Vurgun’ a ve bütün okul personeline teşekkür ederek başarılarının devamını dilemiştir.Tören Genelkurmay Başkanı Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesine gönderdiği hediyenin Okul Müdürü Ramazan CANGÜL’ e takdimi ile sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!