Soma Karaelmas Gazetesi

Soma MHP’de Adaylık Yarışı Son Sürat Devam Ediyor

Soma MHP’de Adaylık Yarışı Son Sürat Devam Ediyor
2.043 views
23 Aralık 2013 - 7:48

MHP Soma İlçe Teşkilatının şehrimizde yaşanan bütün sorunlara cesaretle ve ivedilikle eğilmesi sonrası mahalli idareler seçimi öncesinde Soma’ da Milliyetçi Hareket Partisine sempatinin her geçen gün arttığı gözle görülmektedir. Kendi şehrinin faydası adına Milliyetçi bir duruş sergilediğine inanan Soma halkı bu seçimde MHP’ den çok ümitli olduğunu ifade ederken, ilçe yönetimi de kendilerine yapılan Belediye Başkanlığı aday adayları üzerinde çok hassas davrandığını ince eleyip sık dokuduğunu ifade etmektedir. Aday adaylığı konusunda on altı (16) ismin olduğu duyumlarını aldığımız MHP de son viraja girildiği ve son virajda dört (4) ismin öne çıktığı bize gelen bilgiler arasındadır. Resmi bir açıklama olmamasına rağmen adayın belirlenmesinde MHP ilçe yönetiminde adayların birbirinden değerli olarak görüldüğünden dolayı isim belirlenmede zorluk çekildiği bilinmektedir. Aldığımız istihbaratlar sonrası, Süper Lise Eski Müdürü Tarihçi Ayhan ERYİĞİT, Soma Barosu Eski Başkanı Avukat Oğuzhan GEZER, Soma PTT Eski Müdürü Biyolog Oğuz BELGÜL, Uyar Madencilik Eski İşletme Müdürü Maden Mühendisi Özant DEMİR isimleri MHP kulislerinde son isimler arasında yer almaktadır.
İlçe Başkanı Vedat ERDEM adaylar konusunda ser verip sır vermezken, yaptıkları çalışmalar hakkında bazı noktalara değindi; halkımız artık hizmet istiyor bizde buna bağlı olarak karınca gibi çalışan, kendisine samimiyetle güvenilen, Hz. Ömer’ in adaletine bağlı ve halkın içinden halka yakın bir isim çıkarmak için gece gündüz istişarelerin yapıldığını belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi üyelerinin, Kadın Kollarının, Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Vakfı üyelerinin, Ülkücü İşçiler Derneği üyesi işçilerimizin, tüm Sivil Toplum kuruluşlarının, Yöresel derneklerin fikrini alarak yolumuzu çiziyoruz. Soma merkez, belde ve köylerde yaptırdığımız anket çalışmalarıyla sonuca ulaşılacağını, halkımızın tamamının ortak fikrine saygı gösterilerek, birbirinden değerli isimler arasından seçim yapmak zorda olsa bizim için önemli olan halkın teveccühüdür diyerek, en doğru tercihi yapacağımızı bilmenizi isteriz. Soma nüfusunun % 39’ unun ev hanımı olduğunu ve kadınlarımızı asla göz ardı etmeyeceğimizi, listelerde kadınlarımızın da ön planda olacağını yuvayı yapanın dişi kuş olduğunu, cennetin analarımızın ayakları altında olduğunu asla unutmadan annelerimizle bacılarımızla Soma’ ya hizmet etmek için gereken neyse bu yolda sonuna dek mücadele edeceğimizi tüm Soma görecektir.
Mhp İlçe Başkanı Vedat ERDEM henüz siyaset arenasına yeni girmiş olmasına rağmen güçlü yönetimiyle birlikte işçilerin, köylülerin, kamyoncuların ve benzeri birçok kitlenin sıkıntılarına rehber olmak adına çok dik duruşlar sergilerken diğer taraftan da belediye seçimlerini MHP’ nin alabilmesi için dur durak bilmeden çalışıyor.
Vedat Başkan son söz olarak diyor ki; yükselişimiz birilerini rahatsız edebilir ve buna istinaden karalama kampanyaları başlatılabilir fakat biz art niyetlilere itibar etmeyiz bizim amacımız hizmet yarışında zirveyi yakalamaktır.  Manisa da hizmetleriyle efsane olan Belediye Başkanımız Cengiz ERGÜN’ ün Büyükşehir Belediye Başkanlığında da öngörülere göre açık ara önde gittiği ve halkımızın hizmet edene teveccüh gösterdiği aşikârdır. Manisa’ daki çalışmaların Soma’ ya da ulaşması ve eşgüdümlü bir çalışma olabilmesi için tüm anketlerde Manisa da birinci parti olarak görünen MHP Somada da halkımızın teveccühüyle şehrimizi hizmetin merkezi haline getirmek için yola çıkmıştır. Halkımıza Saygı ve Sevgilerimiz sunarız.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!