Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Kömür İşletmeleri Sünnet Şölenine Hazırlanıyor

Soma Kömür İşletmeleri Sünnet Şölenine Hazırlanıyor
2.499 views
30 Ağustos 2013 - 7:37

Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. tarafından bu yıl 4.sü düzenlenecek Soma Kömür İşletmeleri İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Sünnet Şöleni hazırlıkları başladı.
İlk yıl Soma Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali dışında hazırlanan program daha sonra programa dahil edilerek Festival kapsamında yapılmaya başlamıştı. Dernek çalışanlarının katkıları ile yapılan toplu sünnet şöleni Parkaltı Camiinde düzenlenen mevlid programı sonrasında 13 Eylül Parkında düzenlenen ikramın ardından kortej yürüşü ile son buluyordu. Her yıl etkinlikleri farklılaştıran Soma Kömür İşletmeleri Bu yıl Sünnet şölenini konser ile taçlandırıldı. Soma Kömür İşletmeleri sünnet şöleni akşamında Cengiz Topel Meydanında Türk Halk Müziğinin sevilen seslerinden Zara’yı ve Türk Pop Müziği sanatçılarından ve adını Mehmedim adlı şarkı ile duyuran Zeynep isimli sanatçı Soma halkı ile buluşacak. Soma Kömür İşletmeleri İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan açıklamada ise ‘ Her yıl 100 çocuğumuzu sünnet ettiriyorduk. Bu yılda 100 çocğumuzu sünnet ettiriyoruz. Soma’da 4. toplu sünnetimizi yapacağız. Geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinliğimizi çalışanlarımızın istekleri doğrultusunda gerçekleşiyor. Durumu olmayan ailelerimize de bir nebze olsun bu mutluluğu yaşatıyoruz’denildi. Soma Belediyesi tarafından hazırlanan Kurtuluş etkinlikleri programı içinde konser dahil edilmesine rağmen sünnet şöleninin eklenmemesi dikkat çekti.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!