Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma Kızılay’dan Yardımseverlik Örneği

Soma Kızılay’dan Yardımseverlik Örneği
3.964 views
20 Mayıs 2014 - 7:07

Kızılay Soma Şubesi facianın olduğu andan itibaren hastane, maden ocağı, maden şehitlerinin evlerine ve maden şehitliğinde büyük bir özveri ve yardımseverlik örneği gösterdiler.
Öncelikle maden ocağında ve hastane önünde yakınlarını dört gözle bekleyen ailelerin ihtiyaçlarına cevap vermek için gönüllü gençler ile ortak bir çalışma sergileyen Kızılay Soma Şube Başkanı Aziz Günal ‘Facianın ilk gününden itibaren maden sahasında başlatılan yardımların, mağdur olan ailelere yönelik de gerçekleştirdik.
Gıda ve giyim yardımlarının Soma ve Kırkağaç, Balıkesir’in Savaştepe ve İzmir’in Kınık ilçeleri ile köylerinde yaşayan maden işçilerinin ailelerine gönderilmek üzere kamyonetlerle yola çıkarıldı. Çevreden bir çok vatandaşımız ise yardımda bulunmak için bizlere başvuruyor. Öncelikli olarak kuru gıda, çocuk bezi ve mamasına ihtiyaç duyuyoruz. Ayrıca çocuklarımızın yüzlerini güldürmek için oyuncak gönderirlerse memnun oluruz’ ifadesini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!