Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Holding’te Sünnet Heyecanı

Soma Holding’te Sünnet Heyecanı
2.008 views
13 Eylül 2013 - 1:14

Soma Holding ve Soma Kömür İşletmeleri İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin ortaklaşa düzenlediği 4. sünnet şöleni heyecanında son noktaya gelindi. Bugün yapılacak olan Sünnet Şöleninde 50 çocuk sünnet ettirilecek.
Soma’da büyük bir kitleye hitap eden ve her yıl düzenlediği sünnet şölenleri ile Soma’da ihtiyaç sahibi olan çocukları sünnet ettirerek bir çok kesimin takdirini toplayan Soma Holding ve Soma Kömür İşletmeleri İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bu yıl düzenlediği 4. sünnet şöleni ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Yaklaşık 4 yıldan beri düzenlediği sünnet şöleni ile adını büyük harflerle yazdıran Soma Kömür İşletmeleri İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yetkilileri ‘ Soma’da 4000 üyesi olan büyük bir derneğiz. Dernek olarak kendi imkanlarımız ile 4 yıldan beri sünnet şöleni düzenleyip Somalılara ayrı bir heyecan yaşatıyoruz. Bu yılda derneğimizin katkıları ile Soma’ya Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Zara’yı getiriyoruz. Öğlen 12.00’de Parkaltı Camiinde Sünnet Çocuklarımız için Mevlid-i Şerif okutulacak. Saat:14.00’de ise 13 Eylül Parkında mehteran eşliğinde yemek verilecek. Geçtiğimiz yıl 3000 kişilik yaptığımız yemeği bu yıl 5000 kişiye çıkardık. Mehteran Konserimizin ardından Saat:18.00’de Kortej yürüyüşümüz olacak. Akşam ise Zara ve Zeynep birbirinden güzek şarkılarını Cengiz Topel Meydanında Soma halkına söyleyecek. Her türlü katkı ise Soma Holding ve Soma Kömür İşletmeleri İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından sağlanacak.’dedi. Belediye Başkanı Hasan Ergene’nin ise sünnet olacak çocuklara her yıl yaptığı gibi bu yılda saat hediye etmesi bekleniyor.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!