https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Gençliğine Dev Yatırım

Soma Gençliğine Dev Yatırım
1.448 views
21 Ağustos 2015 - 8:02

Türkiye’nin Enerji kenti ve Yaşanan en Büyük Maden faciasının ev sahibi olarak tanıdığı Soma’da gençler için kollar sıvandı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ın katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamaların ardından Soma’da kapsamlı bir gençlik merkezi yapımı için çalışmalara başlayan yetkililer gençlik Merkezinin bir an önce hizmete alınmasını istiyor.
4 Milyon TL civarında bir maliyet içeren Soma Gençlik Merkezinin temel çalışmaları tamamlanarak betonu atılmıştı. Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, Tesis ve İşletmeler  Şube Müdürü Hüseyin Sökmen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dilek Kuruçay, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Tulup ve Mehmet Ali Aksoy ve Ak Parti İlçe Başkanı Şeref Kavruk ile birlikte Gençlik Merkezinin yapılacağı alanda incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Dr. Duman “Soma Kapsamlı Bir gençlik Merkezine kavuşacak”
Soma’da gençlere yönelik sportif faaliyetlerin gerçekleştirileceği dev Gençlik Merkezi’nin temellerinin atıldığını belirten Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, Büyük bir dramı yaşayan Soma’da artık gençlerin bir arada bulunacağı kapsamlı bir gençlik merkezini yapılıyor dedi. Dr, Duman, “Bakanlığımızın destekleri ile Soma’da başlatılan gençlik Merkezi çalışmalarımız hızla devam ediyor. Burada yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Kısa sürede ilçe gençlerinin farklı sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri yapabileceği kapsamlı bir tesisi hazırlıyoruz. 4 Milyon TL civarında bir ödenek ayırdığımız tesiste, Çok amaçlı kapalı spor salonu, Voleybol ve basketbol sahaları, Halı Saha, Çim saha, Kapalı olimpik yüzme havuzu ve açık havuzlar, Etüt ve toplantı odaları gibi birçok etkiliğin yapılacağı tesisler ile Somalı gençleri tek çatı altında toplayacağız. Bakanlığımızın Soma konusunda farklı bir hassasiyeti var. İl Müdürlüğü olarak bizlerde Soma ile ilgili yapılacak çalışmalara ve projelere daha özenle yaklaşıyoruz ”dedi.
Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, Tesis ve İşletmeler  Şube Müdürü Hüseyin Sökmen Soma Kaymakamı Ahmet Karataş’ı’da ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Dr. Duman’ın temaslarında Soma Belediyesi ve Muzaffer Ecemiş Kapalı Spor salonu ile Soma spastik çocuklar Derneğini ziyaretler gerçekleştirdi.Maden Şehitleri kabristanına da ziyaret ederek şehitler için dua etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!