Soma Karaelmas Gazetesi

SOMA GELECEK VAAD EDİYOR

SOMA GELECEK VAAD EDİYOR
1.723 views
17 Temmuz 2013 - 6:45

Soma Gelecek vaad ediyor ama Şehir olmaya ilçelerin başında ise Akhisar geçiyor.

Manisa’nın şehir olmaya aday ilçeleri içinde Akhisar liste başında bulunuyor. Manisa’nın ilçeleri içinde Soma gelecek vaad eden ilçeler arasında yer buldu. Şehir olmaya aday ilçeler arasında Manisa’dan 9 ilçe var. Yapılan bir araştırmaya göre Akhisar nüfus yoğunluğu ve ekonomik verilerine göre Şehir olmaya aday ilçelerin başında yer alıyor.

Araştırma nüfus ve ekonomik veriler baz alınarak yapıldı. Buna göre Manisa’nın 9 ilçesi şehir olmaya aday ilçeler arasına girdi.  Listenin başında yer alan Akhisar’ın nüfusu 160 bine yaklaşıyor. 155’in nüfusa sahip Salihli listede ön sıralarda.  130 bin nüfuslu Turgutlu, 100 bine yaklaşan nüfusuyla Saruhanlı, 50 nüfusuyla Kırkağaç, 100 bin nüfusuyla Soma, 50 bin nüfusuyla Kula ve Demirci ile Gölmarmara gelecek vadeden ilçeler olarak listede bulunuyor. İzmir’in Bergama ilçesi de Şehir olmaya aday ilçeler içinde yer aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 

   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!