Soma Karaelmas Gazetesi

SOMA CBÜ. MYO. PROJELERİNİ ALMANYA’DA TANITTI

SOMA CBÜ. MYO. PROJELERİNİ ALMANYA’DA TANITTI
2.859 views
27 Temmuz 2013 - 7:55

Soma Meslek Yüksekokulunun Zafer kalkınma ajansı tarafından kabul edilen “Madencilik Sektöründe Çalışanlara Verilen İşbaşı ve Mesleki Eğitimlerinin AB Standartlarına Uyumlaştırılması” projesi kapsamında Proje Koordinatör yardımcısı Öğr. Gör. Fırat Tekin, Proje ekibinden Prof. Dr. Deniz Mamurekli, Öğr. Gör. Erkan Hafızoğlu ve Öğr. Gör. Fatih Suvaydan Bochum’da bulunan Georg Agricola University of Applied Sciences- Technische Fachhochschule Georg Agricola (TFH) yı ziyaret ederek,  üniversitemizi, Soma’yı ve projeyi tanıtan sunum yaptılar. Sunumda Bochum Technische Fachhochschule Georg Agricola (TFH) Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Tansel Doğan ve Almanya Sosyal Kaza Sigortası Enstütüsünden Heinz Bösel’de bulundular.
Sunum öncesinde, Bochum TFH Georg Agricola  Uluslararası İlişkiler Başkanı Daniela Naumann-El Kady Bochum Georg Agricola University of Applied Sciences – Technische Fachhochschule Georg Agricola (TFH) hakkında bilgi verdi. Daha sonra Geoteknik ve Uygulamalı Jeoloji Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Albert Daniels Taşkömürü Madenciliği ve Almanya’daki Uygulamaları hakkında bir sunum yaptı.
Son olarak Proje ekibi Üniversitemizi, Soma’yı ve Yüksekokulumuzu tanıtarak, Türkiye’de Linyit Madenciliği, Madencilikte İş Güvenliği Uygulamaları ve vermiş olduğumuz Mesleki Eğitimler hakkında sunum yaptılar.
 20130711_163806.jpg

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!