Soma Karaelmas Gazetesi

Pazaryeri için Teşekkür ettiler

Pazaryeri için Teşekkür ettiler
791 views
13 Ocak 2018 - 10:31

İstasyon Mahallesi sakinleri arzuladığı Pazar yerine kavuştu, Mahalle Muhtarıyla birlikte teşekkür için Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’yi ziyaret etti.

Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene 30 yıldır hiç çalışma yapılmayan İstasyon Kapalı Pazar yerini yenileyerek modern görünüme kavuşturdu. Yenilenen Pazar yeriyle rahata kavuşan mahalle sakinleri İstasyon Mahallesi Muhtarı İbrahim İlhan ile birlikte Soma Belediyesini ziyaret edip Belediye Başkanı Hasan Ergene’ye teşekkür ettiler.

3 bin m² kullanım alanına sahip olan İstasyon Pazar yeri eski görüntüsünden kurtulup yepyeni bir görünüme kavuştu. Yenilenen Pazar yeri sayesinde vatandaşlarımız çamurdan ve tozdan kurtulup pazarlarını sağlıklı ortamda daha rahat bir şekilde yapacak. Pazar yerinin yenilenmesi ile büyük bir ihtiyaçlarının giderildiğini belirten İstasyon Mahallesi sakinleri Belediye Başkanı Hasan Ergene’ye sorun ve ihtiyaçları ile yakından ilgilendikleri ve çözümü için ellerinden geleni yaptıkları için teşekkür ettiler. İstasyon Mahalle Muhtarı İbrahim İlhan; 30 yıl aradan sonra yenilenen ve modern görünüme kazana Pazar yerinden büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

“Her yenilik bizim için görev”

Belediye Başkanı Hasan Ergene, Soma için yapılan her yeniliğin kendileri için görev olduğunu belirterek; “İşletmesinden, temizliğinden biz sorumluyuz ama orası artık sizin malınız. Vatandaşlarımızın sahip çıkması çok önemli, sahip çıkarsak uzun yıllar hizmet eder. Devir değişiyor, ihtiyaçlar artıyor. Bu yenilikleri yapmak bizim görevimiz” dedi.

Soma’nın Cumartesi pazarına ev sahipliği yapan İstasyon Pazar yeri Cumartesi günü haricindeki diğer günlerde de düğün, sosyal etkinlikler ve otopark ihtiyacı için de hizmet verecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!