Soma Karaelmas Gazetesi

Özel Can Hastanesinden Soma Halkına Ücretsiz Hasta Servisi

Özel Can Hastanesinden Soma Halkına Ücretsiz Hasta Servisi
6.041 views
25 Kasım 2013 - 8:31

Özel Salihli Can hastanesi hastalarının isteği üzerine Somadan her Salı ve Cuma günleri olmak üzere haftada iki gün ücretsiz hasta servisine başlayacaktır.
Somalı olan ve Somada da hekimlik hizmeti sunmuş Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op.Dr.Rafet İDİN ‘inde çalıştığı Özel Salihli Can Hastanesinin soma halkına sunduğu bu hizmet 26 kasımdan itibaren başlayacaktır. Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum ,Genel Cerrahi ,Dahiliye ,Ortopedi, Çocuk Sağlığı, Nöroloji , Kardioloji ,Üroloji ,Göz hastalıkları ,KBB , Dermotoloji, Fizik tedavi, Radyoloji, Biyokimya, Anestezi ve Reanimasyon , Diyaliz ve Acil bölümleri olarak hizmet veren hastanede diyetisyende mevcut olup bunu  yanında Yenidoğan yoğun bakım, Dahili ve Koroner yoğun bakım üniteleri de vardır. Bölgenin en büyük hastanelerinde olan Salihli Özel Can Hastanesi Aralık ayında açacağı Uyku laboratuvarı ve Güzellikle merkezi ile hizmet ağını geliştirmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!