Soma Karaelmas Gazetesi

Naciye Evren’e Ek Bina Bu Yıl İçinde Başlayacak

Naciye Evren’e Ek Bina Bu Yıl İçinde Başlayacak
2.255 views
09 Ekim 2013 - 7:12

Naciye Evren İlkokulunun büyük sorunlarından biri olan derslik problemi sonunda çözülüyor. Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi tarafından okulların açıldığı ilk gün Naciye Evren İlköğretim Okulu’na verilen ek bina sözü en kısa zamanda yerine getirilecek.
Okul Müdürü Mehmet Mandacı ile Okul Aile Birliği yöneticileri Nüvit Iğnak ve Şule Doğan temel atma töreni için Soma’ya gelen Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Manisa Valisi Abdurrahman Savaş ile bir araya geldi. Tören alanında yapılan görüşmeden memnun kalan okul aile birliği ve idareciler 2013 yılı içersinde 24 derslikli ek binanın temelinin atılacağı sözünü aldıklarını belirttiler. Belediye Başkanı Hasan Ergene’nin ise harfiyat çalışmalarını yapacağı konusunda sözünü alan Okul Aile Birliği ’24 Derslikli okulumuzun bir an evvel başlamasını heyecla bekliyoruz. Okulumuz şehir merkezinde olduğu için 1500’e yakın öğrenci bulunuyor. Bir çok sınıfta 40 öğrenci bulunuyor. Çocuklarımız sınıfların kalabalığından dersleri anlamakta bile güçlük çekiyorlar. Bu durumun bir an evvel düzelmesini ve okulumuzun modern sınıflara kavuşarak daha rahat bir biçimde eğitim yapılmasını istiyoruz’dediler.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!