https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Motor Sevdalıları Kurucu Genel Başkanlarını Ağırladı

Motor Sevdalıları Kurucu Genel Başkanlarını Ağırladı
1.410 views
04 Temmuz 2015 - 11:16

Atam Motor Kulübü Soma şubesinin oluşturulmasının ardından Kurucu Genel Başkanı Taner Cantürk Soma’ya gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Türkiye genelinde motosiklet sevdalılarının bir araya gelerek çeşitli etkinliklerde bulunduğu, her geçen gün büyük bir aile olarak her kesimde ve her yaşta insanların bir araya getiren ATAM Motor kulübü Soma Şubesinin oluşturulması nedeni ile Kurucu Genel Başkan Taner Cantürk, Manisa ATAM MK İl Başkanı Zafer Çetinkaya, Saruhanlı İlçe Başkanı Özkan Kayadelen, Soma İlçe Başkanı Hakan Çapır Soma’ya geldi. Genel Başkan Cantürk ve beraberindekiler Maden şehitliğini ziyaret ederek ölenlere Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilediler. Soma ATAM MK Basın ve Halkla ilişkiler sözcüsü Şeref Öksüm yaptığı açıklamasında ‘Soma’da henüz ikinci kuruluş kongremizi gerçekleştirdik. Halkımzından gelen aşırı ilginin bizleri mutlu etti. Ancak bağlı bulunduğumuz kulübümüzün misyon ve vizyonları gereği üye seçiminde, trafik kurallarına saygılı olan, yolculuk esnasında kask takan, yayalara saygı gösteren , hız konusunda gerekli hassasiyeti gösteren , motor ehliyeti bulunan, motor üzerindeki teknik ekipmanların ve gerekli belgelerin taşınması konusunda titiz davranan kişilerden üyelerimizin seçimini gerçekleştiriyoruz’dedi. Basın Sözcüsü Öksüm, İki teker üzerinde ATAM MK ailesinin içinde bulunmanın ve ayrıcalığının gururunu hep beraber Somalılar olarak yaşadıklarını belirterek, inşallah bunun daim olması ve gelecek nesillere kadar aktarılmasını temenni ediyorum dedi.
ATAM MK kulübü Kurucu ve Genel Başkanı Sayın Taner Cantürk, Soma İlçe Başkanı Hakan Çapır Soma şehitliğini yaptığı ziyaretin ardından Soma’da gördüğü potansiyelden ve ilgiden son derece memnun olduğunu belirterek, Bu güzel aile ile birlikte olduğum için çok mutluyum ve gurur duydum. İyi ki varsınız. Soma’nın bizim için kalbimizde ayrı bir yeri ve önemi vardır, Soma’yı her zaman takip ediyoruz, sanayi ve maden şehri, inşallah geçmişte yaşadığı acıları bir an önce toplayarak geçmişteki günlerine dönmesi en büyük dileğimizdir diyerek, teşekkürlerini iletti. Soma Yönetim kurulu olarak Cantürk’ ve beraberindekilere üzerinde ‘Soma’ yazan tişörtler hediye edildi. Atam Motor Kulübü Turgutalp Mahallesine kadar kalabalık bir motor eskortu eşliğinde uğurlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!