https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

ResimLink - Resim Yükle

Manisa 1.si Naciye Evren’den Çıktı

Manisa 1.si Naciye Evren’den Çıktı
3.024 views
25 Şubat 2016 - 11:03

Ortanyirig’de Naciye Evren Okulu öğrencileri büyük başarı sergiledi. Küçük Erkeklerde Manisa 1.si olan Naciye Evren Yıldız Kızlar’da da Manisa 2.si oldular.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği, Okullar arası Oryantiring Manisa il Birinciliği müsabakası Manisa/Uncubozköy’de yapıldı. Manisa’nın merkez ve ilçelerindeki ortaokul ve liselerin katıldığı yarışmaya 126 sporcu katıldı. Müsabakaya Naciye Evren Ortaokulu Yıldız Kızlar ve Küçük Erkekler kategorisinde toplam 8 öğrenci ile katıldı. Naciye Evren Ortaokulu Oryantiring Takımının başarılı sporcuları Küçük Erkekler kategorisinde Manisa Birincisi olurken Yıldız Kızlar kategorisinde de Manisa ikincisi olarak ilçemize birincilik ve ikincilik kupalarını getirdiler. Bireysel Kategoride de Naciye Evren Ortaokulu öğrencisi Hatice Nur Alaca Manisa dördüncüsü olarak dördüncülük madalyası kazandı.

Naciye Evren Ortaokulu Oryantiring Takımı antrenörleri İngilizce Öğretmeni Turgay Çamyaran ve Türkçe Öğretmeni Cumhur Toka“Geçtiğimiz üç yılda Manisa’da düzenlenen yarışmalarda sporcularımız kürsüye çıkarak bizleri hep gururlandırdılar. Sporcularımız son üç yılda 2 birincilik 2 ikincilik 1 üçüncülük toplam 5 kupa ve 5 bireysel dereceyle büyük başarıya imza attılar. Geçtiğimiz yıl ilimizi Bolu’da düzenlenen grup müsabakalarında temsil eden öğrencilerimiz bu yılda emeklerinin karşılığını aldılar. Sporcularımız Mayıs ayında Denizli’de düzenlenecek olan grup müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Öğrencilerimizin Denizli’den de kupa ve madalyalarla dönerek ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancımız tam. Oryantiring sporu ile yeni tanışan öğrencilerimizin böyle önemli başarılar elde etmeleri bizleri şüphesiz mutlu ediyor. Uzun süredir bu sporla ilgilenen sporcuların arasından il genelinde dereceye girmek ve ilk kez karşılaştıkları bir parkurda bunu başarmak biz ve öğrencilerimiz için çok önemli. Öğrencilerimizi tekrar kutluyoruz. Başta velilerimize, okul müdürümüz Mehmet Mandacı ve idarecilerimize bizleri Manisa’da ağırlayan Oryantiring Federasyonu Manisa İl Temsilcisi Özgür Morbel’e ve her zaman yanımızda olan Soma Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Dilek Kuruçay’a bize verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyoruz.” dediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

error: Content is protected !!