Soma Karaelmas Gazetesi

MADEN İŞÇİSİ TOPRAĞA VERİLDİ

MADEN İŞÇİSİ TOPRAĞA VERİLDİ
1.819 views
17 Temmuz 2013 - 8:02

Soma’da faaliyet gösteren özel sektöre ait maden ocağında meydana gelen göçükte hayatını kaybeden 3 çocuk babası 33 yaşındaki Süleyman Gülşen için cenaze töreni düzenlendi.

Özel sektöre ait maden ocağında meydana gelen göçükte hayatını kaybeden 3 çocuk babası 33 yaşındaki Süleyman Gülşen için cenaze töreni düzenlendi. Bedir Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gülşen’in cenazesi Soma Belediye Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze namazına Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Merkezi Teşkilatlandırma Sekreteri Hasan Hüseyin Yıldız, Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Soma Şube Başkanı Tamer Küçükgencay ve yönetim kurulu, mesai arkadaşları, yakınları ve sevenleri katıldı.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!