Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Lale Bahçesi’nden “Öğretmenler Günü” Programı

Lale Bahçesi’nden “Öğretmenler Günü” Programı
2.540 views
29 Kasım 2013 - 7:35

Özel Lale Bahçesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi Öğretmeler Gününü unutmadı. Minik öğrenciler Öğretmenleri için düzenlenen yemekte minikler hünerlerini sergiledi.
Yemeğe Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Garnizon Komutanı J.Binbaşı İbrahim Kılıç, Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, İlçe Sağlık Grubu Başkanı Mustafa Babacan ve çok sayıda davetli katıldı.
Yemekten sonra konuşma yapan Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı,”.Biz ilçemizde böyle güzel kurumlar olmasından gurur  duyuyoruz ve bu kurumlarımız daha da gelişmesini istiyoruz.Zaman zaman bu kurumlarımızı  ziyaret edeceğiz  katkı sağlamaya ve destek sağlamaya çalışacağız.Böyle kurumlar sayesinde geleceğimizi inşa edeceğiz.Ben tekrar öğretmen  arkadaşlarımın  öğretmenler gününü kutluyorum.”dedi.Yemekten sonra  minik öğrenciler şiir ve şarkılarla mini bir gösteri sundular.Gösteri  sonunda protokol kreşi gezerken Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı memnuniyetini dile getirdi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!