Soma Karaelmas Gazetesi

Kaymakam Atçı, LYS Birincilerini Ödüllendirdi

Kaymakam Atçı, LYS Birincilerini Ödüllendirdi
2.998 views
22 Temmuz 2014 - 7:12

Soma Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Can, Naciye Evren Ortaokulu öğrencisi Ceylan Ceylan, 13 Eylül Gama Ortaokulu öğrencisi Elif Işık, Okul Müdürleri Mehmet Mandacı ve Mehmet Şenbaş, Naciye Evren Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Şule Doğan, öğrencilerin aileleri ile birlikte makamında ağırlayan Kaymakam Bahattin Atçı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Öğrencilere altın takan Kaymakam Bahattin Atçı ‘Sizin başarınız bizleri onurlandırdı. Hayatınız boyunca bu tür başarılarınız artarak devam etsin. Önümüzdeki yıllarda bu başarıyı gösteren öğrenci sayımızın da artarak devam etmesini diliyorum. Sizleri öğretmenlerinizi, müdürlerinizi ve ailelerinizi de tebrik ediyorum’dedi.
TEOG ve LYS’de başarı gösteren 496,61 puanla Soma 1.si Ceylan Ceylan ve 496,26 puanla İlk 1000’e girerek Soma 2. si olan Elif Işık başarılarının sırrının düzenli ve disiplinli çalışmaktan geldiğini belirttiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!