Soma Karaelmas Gazetesi

Kaymakam Atçı; 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Kaymakam Atçı; 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
862 views
08 Mart 2014 - 8:35

Kadınların uygun çalışma koşulları ve eşit haklara sahip olmak için başlattıkları onurlu mücadelenin, birlik ve dayanışmanın sembolü olarak bilinen “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.
Yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiçbir karşılık beklemeden veren Türk kadını, toplumumuzun temel yapısını oluşturan aile birliğinin en önemli unsuru olarak daima özverinin, sevginin kaynağı olmuş, geçmişten günümüze Anadolu topraklarında derin izler bırakmıştır.
Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren tartışmasız fedakar kadınlarımızdır.
Bu itibarla toplumların yapısını güçlendirip, şekillendirerek aile birliğinin en önemli unsuru olan, özverinin ve sevginin kaynağı kadınlarımıza sorunlarının çözüldüğü, sağlıklı bir yaşam dilerken, Başta şehit analarımız ve değerli eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutluyor ve esenlikler diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!