Soma Karaelmas Gazetesi

İyilik hareketine Sende destek ol

İyilik hareketine Sende destek ol
560 views
12 Nisan 2021 - 7:07

Soma Doğa Sporları Kulübü tarafından hayata geçirilen ‘Bisikletsiz çocuk kalmasın’ projesine destek veren minik kalpler kullanmadıkları bisikletleri ihtiyaç sahibi çocuklara armağan ediyor.

Soma Doğa Sporları Kulübü tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Somalı çocuklar kullanmadıkları bisikletleri bağışlayarak iyilik hareketine destek oluyor.
Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu ve Soma Doğa Sporları Kulübü As Başkanı Hakan Kavaklıçeşme, Soma Belediyesi ekipleri ile birlikte bisikletlerin bakım ve onarımı için harekete geçti.
Yapılan açıklamada ‘Soma Doğa Sporları Kulübü ve Aynı zamanda Soma Kent Konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu ve Soma Doğa Sporları Kulübü As Başkanı Hakan Kavaklıçeşme, Soma Belediyesi ekipleriyle “Bisikletsiz Çocuk Kalmasın” dedik ve çıktık yollara bugün bisikleti olmayan kardeşleri için bisikletlerini veren küçük kalplerimiz, verilen bisikletleri alacak olan kardeşlerimizle gönül bağını kurmak için bizimle, bisikletlerimiz bakım Onarım işlemleri Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atölyesine almaya başladık. Bisikletini veren çocuklarımızın gözlerindeki ışık görülmeye değerdi, bu iyilik hareketine destek destek olanlara çok teşekkür ederiz. 23 Nisan’da Pandemi sürecinde evlerinde olan çocuklarımızı sevindirmek, onları mutlu etmek, hayatlarında güzel bir anı bırakmak için çalışıyoruz. 15 Nisan Perşembe gününe kadar bisiklet toplama kampanyamız devam edecektir’sözlerine yer verildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!