https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

“Halkımız Harama Geçit Vermemiştir”

“Halkımız Harama Geçit Vermemiştir”
1.427 views
10 Haziran 2015 - 7:50

MHP Soma ilçe Başkanı Vedat Erdem açıklama yaparak, 7 Haziran’da yapılan seçimi değerlendirdi. Başkan Erdem, “MHP 2011 seçimlerinde almış olduğu oyunun Yüzde Yüz Artırarak Halkımızın sempatisini kazanmıştır. İlçe içerisinde vatandaşlarımızın hep sesi olduğumuz gerçeği karşılık bulmuştur” dedi.
MHP Soma ilçe Başkanı Vedat Erdem açıklamasında, “7 Haziran 2015 Genel Seçimlerini birkaç gün evvel icra ettik. Yapılan Bu seçimler Ülkemize hayırlar getirmesini Cenabı-ı Allah’tan niyaz ederim. Öncelikle İlçemizde MHP 2011 seçimlerinde almış olduğu oyunun Yüzde Yüz Artırarak Halkımızın sempatisini kazanmıştır. İlçe içerisinde vatandaşlarımızın hep sesi olduğumuz gerçeği karşılık bulmuştur. Bizlere gösterilen bu Teveccühün karşılığı ilerleyen günlerde katlanarak artacaktır. Halkımızın sorunlarını çözmek veya çözülmesi yönünde efor harcamaktan onur ver gurur duymaktayız.
Ülkemizdeki seçimlerde yine gelenek bozulmamıştır. Devletin Hazinesi Babalarının Denizi gibi örtülü ödenek altında AKP hizmetinde kullanıldığı aşikardır. Yine kamu araçları AKP yönünde en iyi şekilde kullanılmıştır. Yandaş işverenler tarafından Emrinde çalışan işçiler yine işi aşı ile tehdit edilmiş hür iradeleri ellerinden alınmıştır. Seçim çalışmalarında toplum arasına girerken Amasya Elması gibi Kızaran AKP yöneticileri mahcubiyetin verdiği sıkıntılar içerinde çalışmalarına devam etmişlerdir. Toplumun tepkilerine kulak tıkamışlar, pişkin tavırları ile adeta vatandaşa pes dedirtmişlerdi. Halkımız yıllarca saltanat Haramilerin düzenini bozmuştur. Sözün yetkinin Sadece Millete Ait olduğunu göstermiştir. Hiç kimse kendisini dev aynasında görmemelidir. AKP Bu seçimde büyük hayal kırıklığına uğramış ve kendilerini halen daha tek başına iktidar olmuş gibi gören bazı kişiler sevinç gösterisinde bulunup zafer edası ile Havai Fişek Gösteri yapmışlardır. Kararan Partilerini Havai Fişekle aydınlatmaya çalışmışlardır. Unutulmamalıdır ki Havai Fişeğinin de bir yükselme mesafesi vardır. O mesafeden sonra sönüp gider, işte AKP iktidarının da yükselme mesafesi bu kadardır.
İlçemizde AKP birinci Parti Çıkmasında Özel Maden İşçilerine linç kampanyası başlatılması hiç hoş değildir. İlçemizde Yüzde Otuz Beşi Maden işçisi olması nedeni ile Ekmeğini Yerin Binlerce Altında temin etmek zorunda kalan kara yüzlü emekçi kardeşlerimize Baskı ve işten atma tehdit, ti ve Tazminatlarının ilk taksit kısmını yatırıp diğerlerini almak için oy vermek zorunda bırakılan garip işçilerimizi eleştirerek kalplerini kırmak büyük haksızlık olacaktır. Kural Kanun Tanımaz Kul hakkı Üzerlerinde fıtrat olmuş zorla insanların iradelerine el koymuş Allah’tan korkmayan kuldan utanmayan Haram denizinden çıkmayan zihniyetler Allah’ın adaletini her ya da geç karşılarında göreceklerdir.
Yandaş Maden Firmaları Maden işçilerimize yaptığınız baskılardan haberdarız. Unutmayınız ki bundan böyle sizleri her daim takip edeceğiz. Yapmış olduğunuz Biat karlık AKP tarafından karşılık bulacaktır. Devlete Tüvanan kömür fiyatlarının artırılacağı söz ünümü yoksa ihalesiz kömür sahası alma vaadimi aldılar.. Ancak biz Devleti ve Milleti zarara uğratılmasına izin vermeyeceğiz. Bundan böyle Özel Maden Firmaları işlerini tam yapmalıdır. MHP teşkilatımız her daim enselerinde olacaktır.
Hareketimizin Lideri Sayın Genel Başkanımız Dr Devlet BAHÇELİ beyin Bir sözünü hatırlatarak sözlerime son veriyorum.Yeter söz milletindir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!