Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Ergene, Araç Sürücülerine Uyarıda Bulundu

Ergene, Araç Sürücülerine Uyarıda Bulundu
2.544 views
29 Kasım 2013 - 7:40

Sıcak asfalt çalışmaları sonucu yolların kullanılmaz hale gelmesine Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene açıklamada bulundu.
Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Bergama-Soma-Kırkağaç geçişini sağlayan şehir merkezindeki asfalt çalışmalarında yolların araç sürülerine zorluk yaşatmasının ardından Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, araç sürücülerine alternatif yolları kullanmalarını konusunda uyarıda bulundu.
Başkan Ergene, “Karayolları Bölge Müdürlüğümüz, Karayolları Genel Müdürlüğü ile 4 trilyonluk bir ihale gerçekleştirdi. Asfalt çalışmalarının yanı sıra, yolların bir daha kazılmaması için bölge ısıtma sistemiyle ilgili sıcak su boru hattı çalışmaları da devam ediyor. Bunun için yollarımız Aralık ayı sonuna kadar bozuk olacak. Geçici olan bu sıkıntımız sonunda yolarımız eskisinden daha iyi hale gelecek” dedi.
Başkan Ergene, “Kamyonlarımızın başka alternatif yolları kullanma şansı yok ve yolların bozulmasında onlarında etkisi var. Hafif araç sürücüleri alternatif yolları kullanırlarsa bu sıkıntıyı çekmeyiz” dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!