https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

ResimLink - Resim Yükle

Egerens, Ramada Zincirinde

Egerens, Ramada Zincirinde
2.354 views
15 Ekim 2016 - 9:41

Soma’nın en lüks oteli olan Egerens Otel ismini değiştirerek RAMADA oteller zincirine dahil oldu. Somalılara ve bölge halkına en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan otel yetkilileri böyle büyük bir markayı Soma’ya getirmekten çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

Soma’da hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden Somalılara ve Soma’ya gelen misafirlere en iyi ve konforlu ev sahipliği yapan Egerens otel şimdi dünya ünlü bir marka zincirine dahil olarak adını RAMADA otel olarak değiştirdi. Ülkemizin en lüks otellerinin içinde bulunduğu RAMADA oteller zincirinin bir ismi de Soma’da olacak. Dün yapılan bir kahvaltı organizasyonu ile bu markayı Soma, Kırkağaç, Savaştepe ilçelerinde bulunan kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi ilçe başkanları kooperatif başkanları, oda başkanları, banka müdürleri ve birçok önemli isimi bir araya getirerek duyurdu. Otel yetkilileri böyle bir markanın Soma’ya kazandırmaktan dolayı çok mutlu olduklarını bundan sonra yapacağımız hizmetlerimizin de ne kadar farklı olacağını göreceklerini ifade ettiler. Kahvaltı sonrası konuşma yapan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “Somamız için büyük bir gurur günü” dedi. Başkan Ergene konuşmasının devamında, “Bu otel bugün itibari ile dünya çapında bir grubu geçiş yapıyor. Otel sahibi Ramazan Güral Soma’ya ve Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinde büyük yatırımlara imza atıyor. Bu otelin de ilk açılışında yine biz burada yer almıştık. Şimdi bu otelin bir dünya markanın ismi ile hizmet etmesi demek Ramazan beyin başarı hikayesinin git gide büyüdüğünün bir göstergesidir. Somamız günden güne büyüyen bir şehir haline bürünüyor. Bu büyüme yapılan birçok büyük yatırımlarla oluyor. Bu yatırımların en başında gelen yeni bir termik santralin Somamıza kazandırılıyor olması. Daha sonra Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmalarda hızlı ilerliyor olmamız. Soma’ya bu sayede büyük yatırımcıların gelmesi ve bu gelen büyük yatırımcılarımızı da artık Soma’nın da dünyaca ünlü bir markası olan RAMADA otelinde ağırlayacaklar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

error: Content is protected !!