Soma Karaelmas Gazetesi

CHP Belediye Başkan Adayı Yılmaz’dan TSO’ya ziyaret

CHP Belediye Başkan Adayı Yılmaz’dan TSO’ya ziyaret
1.797 views
14 Kasım 2013 - 8:12

Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu, CHP Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık ve yönetim kurulunu ziyaret ettiler.
STSO Başkanı Hakan Işık ile bir araya gelen CHP İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında ‘Yerel seçim sürecine girdik. Bu süreçte değerli Bahri Yılmaz’ı adayımız olarak seçtik. Nezaket ziyareti yapmayı doğru olacağını düşündük. İnşallah yerel seçim süreci sağlıklı güzel olur. Sonucu Soma ve Türkiye’ye hayırlı olur. Biz üyelerimizden aldığımız destek ile değerli başkan adayımız ile birlikte seçimleri kazanmak için hukuk kuralları, siyasi nezaket içinde siyasi mücadelemizi sürdüreceğiz. ‘dedi.
Soma TSO Başkanı Hakan Işık ise ‘ CHP Türkiye’nin en köklü partilerinden bir tanesi. Sizin buraya ziyaretiniz bizim için de çok önemli. Çok değerli bir aday çıkardınız. Aynı şekilde çok iyi projeler ile geleceğinizi düşünüyoruz. Soma için iyi olur inşallah. Soma halkı değerlendirecek Soma halkının oyları belirleyecek. Bizim için önemli olan Soma’ya yapılacak olan ticaret sanayi esnafımıza neler olacağıdır. Önemli problemlerimiz var. İyi ekiplerle ve ilgili kişilerle olacağını biliyorum. Bahri bey Soma halkı ile iç içe biri hayırlı olmasını diliyorum. Soma için iyi olmasını diliyorum. Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak eksiklerimiz neler, neler yapılabilir bunlar ile ilgili sizlere katkı sağlamak istiyoruz. Soma’nın ileriye gitmesi için beraber çalışmak gerekiyor. Bütün adaylarımız bizler için değerlidir. Tüm adaylarımıza hazırladığımız dosyayı ilerleyen günlerde sizlere sunmak istiyoruz.’dedi.
Bahri Yılmaz ‘Soma için iyi bir şeyler yapmak için yola çıktık. Devletin icra organı olan Yerel yönetime talibiz. Soma’ya şehircilik anlamında bir değer katmak istiyoruz. Şehircilik kriterlerinin tamamını Soma’ya yansıtmak istiyoruz. Soma’nın geleceğine iyi bir eser bırakmak için 5 yıl talip olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Çocuklarımıza iyi bir Soma bırakmazsak bizlere sitemkar davranacaklar bunların bilincindeyiz. Yapacağımız hamlelerin tümünde oluşturulacak inşaa alanlarında ticari manada bir değere sahiptir. Bu da Soma’nın ticari hayatına katkı demektir. Seçmenimiz tercihini bizden yana kullanırsa muhakkak.’ dedi.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!