https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

ResimLink - Resim Yükle

‘Bayraklar Hakim Kararıyla Toplatıldı’

‘Bayraklar Hakim Kararıyla Toplatıldı’
2.455 views
28 Ekim 2015 - 12:28

Milliyetçi Hareket Partisi’nin İlçe Teşkilatı önündeki bayrakların kaldırılması ile ilgili açıklama yapan Akparti Soma İlçe Başkanı Şeref Kavruk, bayraklar hakim kararıyla toplatılmıştır. Bizim hiçbir siyasi parti ile bayrak asma ve kaldırma sıkıntımız olamaz.MHP ilçe başkanının kamuoyunda ve sosyal medyada yapmış olduğu bu şov amaçlı olayı Akparti teşkilatı olarak kınıyoruz” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin İlçe Teşkilatı önündeki bayrakların kaldırılması ile ilgili açıklama yapan Akparti Soma İlçe Başkanı Şeref Kavruk, “MHP’nin astığı bayraklar ilçe teşkilatlarının sadece kendi önünde değil, yolun karşısındaki işyerlerinin ve evlerin balkonlarına ve önüne kadar uzanmaktaydı. Partimize gelen birçok vatandaşımız yapılan bu bayrak işlemini defalarca MHP teşkilatına bildirdikleri halde bayrakların kaldırılmadığını bize de ilettiler.Bizde seçim kurulunda daha önce den alınmış olan ortak karara göre hareket ederek MHP İlçe Başkanı Vedat Erdem’i telefonla arayarak teşkilatın önünden hariç, yolun karşısına geçen bayrakların süslemelerinin abartılı olduğunu ve bir çok vatandaşımızın rahatsız olduğunu ilettik. Vedat Erdem ise ilçemizde aday tanıtım programı olduğunu ve programdan sonra yolun karşısına geçen vatandaşın rahatsız olduğu fazla olan bayrakların kendilerinin indireceğini ifade etti. Bizde kabul ederek saygı gösterdik. Fakat aday tanıtım töreninden birkaç gün geçmesine rağmen herhangi bir olumlu davranış göstermedikleri gibi fazla bayrakların sökülmesi bir yana o gün gece misilleme olarak madencilerin ve Soma halkının Ak Parti’ye oy vermemeleri için hakaret içeren bir pankartı ilçe teşkilatına astılar. Biz de pankart ve fazla bayraklar için seçim kuruluna başvuru yaptık. Yaptığımız başvuru neticesinde hakim kararı ile bayrakların yolun karşısına geçen fazla kısmının kaldırılması kararı alındı. Fakat partimiz aleyhine olan pankart için herhangi bir iptal kararı çıkmadı bunun üzerine hakimin verdiği karara göre emniyet açısından trafik güvenliği için bayrakların sökülmesi sırasında emniyet eşliğinde belediyemizin vinci ve ekibi bayrakların fazla kısmını kaldırmaya gitti. Vedat Erdem ise bu sorunu büyüterek şov haline getirdi. Yerel basını ve gazetecileri toplayarak “mağduru” oynamış, sanki biz emniyet zoruyla bayrakları biz indirtiyoruz gibi hava yaratmış, partimiz ve camiamıza haketmediğimiz ithamlarda bulunmuştur. Oysa ki bayraklar hakim kararıyla toplatılmıştır. Bizim hiçbir siyasi parti ile bayrak asma ve kaldırma sıkıntımız olamaz, MHP ilçe başkanının kamuoyunda ve sosyal medyada yapmış olduğu bu şov amaçlı olayı Akparti teşkilatı olarak kınıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
Görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

    error: Content is protected !!