https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Akyıldız İçin Soma’da Gıyabi Namazı Kılındı

Akyıldız İçin Soma’da Gıyabi Namazı Kılındı
1.682 views
28 Ocak 2014 - 7:51

İstanbul Esenyurt’taki Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim irtibat bürosu açılışı sırasında düzenlenen silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden, basın danışmanı Cengiz Akyıldız için Manisa’nın Soma İlçesinde gıyabi namazı kılındı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Soma İlçe Teşkilatı tarafından Ulu (Park Altı) Camiinde düzenlenen gıyabi namazına MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, MHP Soma Belediye Başkan Adayı Oğuz Belgül, SP Soma İlçe Başkanı Hasan Çelik, Saadet Partisi Soma  Belediye Başkan Adayı Av. Egemen Bülent Türkmen, CHP Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu, CHP Soma Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz, Soma Ülkü Ocakları Derneği üyeleri, partililer ve ülkücüler katıldı.
MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem yaptığı konuşmasında, “İstanbul Esenyurt’ta seçim büromuzun açılışı yapılırken, ülküdaşlarımızdan Cengiz Akyıldız hain bir saldırıya kurban gitti. Bu ülke de terör cümbür cemaat davul zurna ile indirilse, bir başbakan da milliyetçiliği ayaklar altına alın derse, bu saatten sonra ülkücü camia her şekilde Milliyetçiliği ülke de yayma pahasına ezanı susturmamak için, bayrağı indirmemek için mücadele vereceğinden her zaman hedef tahtasına tutulmuş haldedir. Başbakan ve iktidar partisinin yapmış olduğu yolsuzlukları ört pas etmek için Emniyet Müdürlerinin yerleri değiştirilirken, mit mensupları tırların peşinde koşarken, istihbarat zafiyeti yaşandığını ve bu ülküdaşımızın da bu istihbarat zafiyeti ile birlikte bu hain saldırı da kaybettiğimize inanıyorum. Biz milliyetçiler bu ülkenin bakası için her zaman şehit olmaya hazırız. Bu ülke dün bu hainlerle savaştı, bu günde savaşacak, yarın da savaşacak. Hiç kimse ne bu bayrağı indirecek. Ne bu ezanı dindirecek, her kez bunu böyle bilsin. Gün gelecek, bunların hesapları da sorulacaktır. 30 Mart seçimlerinde de herkes layık olduğu şekilde yerini alacaktır. Türk milleti artık bazı şeylere uyanmıştır. Sandıkta gerekli cevabı verecektir. Bu cevabın akabinde de her türlü hukuki yönden bu ülkede bu ülkeye hainlik yapanların hesapları sorulacaktır.
Bu bir tuzaktır. Bu tuzaklarla bizlere mafya, vurguncu, kan dökücü, kan emici gibi simgelemeler yapmak için bu tezgahlar kurulmuştur. Doğu’da bir tane hain öldüğü zaman ölenleri şehit mertebesine çıkartılmış bir ülke de yaşıyoruz. Hala anlamış değilim” dedi.
Namaz sonrasında MHP’liler ve Ülkücüler, “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” diye slogan atarak, yapılan saldırıyı kınadılar.

MHP_İlce_Bşk.jpg

DSC5583.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!