Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Ak Parti’den Sünnet Şöleni

Ak Parti’den Sünnet Şöleni
1.498 views
12 Mayıs 2014 - 6:53

Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından sünnet şöleni düzenlendi. Şölende, 36 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.
Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından sünnet şöleni düzenlendi. 36 çocuğun sünnet ettirildiği şölene Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Ak Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Av. M. Ali Özkan, Ak Parti Soma İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erol Saygılı, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Çoban, belediye Başkan yardımcıları, sivil toplum örgütü temsilcileri, sünnet çocukları, aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Soma Belediyesi önünden Kültür Park’a mehteranlı sünnet yürüyüşü yapıldı. Burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kur’an tilaveti okundu.
Ak Parti Soma İlçe Başkanı M. Ali Özkan, “36 çocuğumuzun erkekliğe ilk   adım atacağı sünnet şölenini gerçekleştiriyoruz. 2012 yılında ilk defa Kadın Kollarımız sünnet organizasyonu yapmıştı. Başta kadın kollarımız olmak üzere bu organizasyona maddi-manevi destek veren herkese teşkilatım adına teşekkür ediyorum.Bu yavrularımızın da gelecekte vatanlarına, milletine, ailelerine faydalı ve hayırlı bir evlat olarak yetişmelerini cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “Bu organizasyonda emeği geçen başta kadın kollarımız olmak üzere gençlik kollarımıza ve ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Sünnet olan yavrularımıza acil şifalar diliyorum. İnşallah kendileri ve aileleri açısından hayırlı olur. Onları çok güzel bir hayat bekliyor. Gelişen, büyüyen Türkiye’mizin geleceği onlar. Bizde bu yaşamlarında ufacık ta olsa katkı sunabildiysek, bundan mutluluk duyarız” dedi.
Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, “30 Mart seçimlerinden sonra Soma’ya ilk gelişimiz. Soma bizim çok sevdiğimiz gönüldaşlarımızın, dostlarımızın yaşadığı bir şehrimiz. Kadın kollarımızın düzenlediği bir güzel organizasyon da sizlerle ve çocuklarımızla beraber olalım diye arzu ettik ve bugün Soma’ya geldik” dedi.
Mehmet Çerçi, “30 Mart seçimlerinde büyük bir farkla Ak Parti teşkilatı olarak Yunusemre’de yaşayan vatandaşlarımızın güvenini alarak açık ara seçimi aldık ve belediye başkanı seçildik. Seçildikten sonra da belediyelerimiz de ziyaret etmek üzere ilk geldiğimiz ilçemiz Soma oldu. İlk önce Soma’dan başladık ziyaretimize. Biz Soma’yı seviyoruz. Teşkilatımızda Soma’da büyük bir başarı kazandı” dedi.
Ak Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, “3 yıldır bu oranizayonu gerçekleştiren ve bugün 36 çocuğumuzun sünnet olmasına vesile olan Kadın Kolları başkanımıza ve onun ekibine, gençlik teşkilatına teşekkür ediyorum. Soma’da 3. dönemde Hasan Ergene Başkanımız tekrar başkan. Ustalık dönemi.Teşkilatımızla beraber daha büyük organizasyonlar yapmasını bekliyoruz. Önümüzdeki süreçte yaşarsak, Allah ömür verirse bu gençlerimizin düğünlerinde de beraber olalım temennisinde bulunuyorum” dedi.
Konuşmaların ardından sünnet çocuklarına hediyeleri verildi. Sünnet şöleni verilen sünnet yemeği ile sona erdi.

001

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!