Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

60 Soma’lı Çocuğa Fotoğraf Kursu

60 Soma’lı Çocuğa Fotoğraf Kursu
1.530 views
20 Ekim 2014 - 7:41

Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Maden Kazası Psikososyal Koordinasyon Merkezi tarafından, İstanbul’dan Soma’ya gelen bir grup amatör ve profesyonel gönüllü fotoğrafçı, “60 Somalı fotoğrafçılık kursu vermeye başladı.

Türkiye Afet müdahale planında Psikososyal destek uygulamaları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına verildiğini dile getiren Soma Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Fatih Akalın kurs hakkın da şunları söyledi:

“Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Maden Kazası Psikososyal Koordinasyon koordinatörlüğünde Psikososyal destek uygulamaları yapıyoruz. Proje kapsamında İstanbul’da amatör ve profesyonel fotoğrafçılık ile uğraşan bir grup Soma’da 13-18 yaş arası çocuklara fotoğrafçılık kursu verecek” dedi.

Fotoğraf Eğitimcisi Aysun Hürol ise, “Gönüllü fotoğrafçılar olarak “Soma’da Çocuk Olmak” projesi kapsamında çocuklarımıza kurs verdiğimiz kurs sonrası kendilerine has fotoğraf çekimi yapacağız.2015 Ocak ayı içerisinde gezici fotoğraf sergisi açmayı planlıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!