https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

26. Vergi Haftası başladı

26. Vergi Haftası başladı
1.257 views
24 Şubat 2015 - 12:14
  1. Vergi Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı. Cengiz Topel Meydanında Çelenk sunumu ile başlayan kutlamalar Vergi Dairesinde devam etti.

Cengiz Topel meydanında yapılan programa Vergi Dairesi çalışanları, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Dursun Solak, Soma Serbest Mühasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Fatih Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Şeref Kavruk, CHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Abdullah Saka ve muhasebeciler katıldı. Soma Vergi Dairesi Başkanı Süleyman Atmaca tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Program daha sonra Vergi Dairesi Başkanlığında tebriklerin kabulü ile devam etti.

Soma Vergi Dairesi Başkanı Süleyman Atmaca, “Bu sene 26.sını kutladığımız vergi haftasının tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim. Verginin, toplum ve devlet üzerindeki önemi yadsınamaz. Aynı şekilde toplumumuz üzerinde oluşacak vergi bilincinin ve bu bilincin faaliyete geçirilerek çarşıda, pazarda, okulda, taşıma araçlarında ve daha nice sektörlerde etkisini göstermesi büyük önem arz etmektedir.

Devletimiz, bugün kaynaklarının çoğunu teşkil eden vergi gelirleri sayesinde yatırım yapmakta ve refah bir gelecek sunmaktadır. Bu nedenledir ki vergi bilincinin çocuklarımıza ve tüm halkımıza en iyi şekilde iletilmesi için gerek yazılı ve gerekse görsel basının kullanılması büyük önemi bulunmaktadır. Bunun yanında vergi haftasında öğrencilerimiz vergi dairesini ziyaret edecek ve dairemizce bir çok okula ziyarette bulunulacaktır. Ayrıca sivil toplum örgütlerimiz ziyaret edilerek vergi ile ilgili sorunlar hakkında bilgi alış verişinde bulunulacaktır.

Vatandaşlarımızın gerek vergi Dairelerine bizzat başvurarak gerekse Gelir İdaresi Başkanlığının internet sitesi olan gib.gov.tr adresi kullanılarak vergi ile ilgili merak ettikleri konular hakkında bilgi alabilir, sorun ve şikayet taleplerinde bulunabilirler. Ayrıca site yardımıyla vergi borçları sorgulanabilecek, vergi beyannameleri ve borcu yoktur yazıları gibi birçok avantajdan faydalanabileceklerdir.

Bu vesileyle vergi bilincinin oluşması ve vergiye katkıda bulunan değerli basınımıza, değerli oda temsilcilerimiz ve mali müşavirlerimize, mükelleflerimize ve tüm soma halkına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!