Soma Karaelmas Gazetesi

‘Her Zaman İşçi Arkadaşlarımızın Yanındayız’

‘Her Zaman İşçi Arkadaşlarımızın Yanındayız’
1.256 views
24 Ekim 2014 - 8:41

Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Şubesi Yönetim Kurulu, 20-21-22 Ekim tarihlerinde, Ankara’ya giderek, Çalışma Bakanı Faruk Çelik, TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Manisa Milletvekili Recai Berber, Komisyon Üyesi Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Çalışma Bakanı Müsteşarı Ahmet Erdem ile görüşmeler yaptıklarını belirttiler.
Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Şubesi Yönetim Kurulu, yapılan görüşmelerle ilgili şunları söyledi; “görüşmeler sonucunda, Soma maden işçisi arkadaşların sorunları anlatılarak çözüm bulmak için destekleri istenmiştir.
Bu görüşmeler sonucu, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. işyerinde çalışan işçi arkadaşlarımıza İŞ- KUR tarafından ödenmekte olan ücretlerinin devam ettirilmesi kararlaştırılmış olup, ayrıca ocakların açılması için yaptığımız girişimler de devam etmektedir.
İşçi arkadaşlarımızın sorunlarının çözümü için yardımlarını esirgemeyen Sayın Çalışma Bakanımız, Sayın Milletvekillerimiz, ve İlgili Kurum Yöneticilerine maden işçileri adına teşekkürlerimizi bildirir, Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Şubesi Yönetim Kurulu olarak her türlü sorunda  maden işçisi arkadaşlarımızın yanında olduğumuzu kamuoyuyla paylaşırız.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!