Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Yurttaş, Hastane Ve İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

Yurttaş, Hastane Ve İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti
2.637 views
10 Ekim 2014 - 7:35

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Soma’ya gelerek Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunu ve Beşyol Devlet Hastanesi yönetimini ziyaret etti.

İlk olarak Linyit Lisesi binasına tahsis edilen Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Ak Parti Soma İlçe Başkanı M.Ali Özkan ve partililer ile birlikte Soma İlçe Milli Eğitim Müdür Mustafa Dikici ve Okul Müdürü Hasan Serbest’ten okul hakkında bilgiler aldı.

Okul öğrencilerinin, okuldan çok memnun olduğunu belirten okul Aile Birliği Başkanı Özlem Sezer, Milletvekili Muzaffer Yurttaş’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

  “Her Zaman Eğitimden Yanayız”

Çocukların geleceği için eğitimin şart olduğunu belirten Yurttaş, “ Bende İmam Hatip Lisesinde okudum ama doktor oldum. Öğrencilerimizin geleceği için teşkilat olarak eğitimin arkasındayız” dedi.

Yurttaş ve beraberindekiler, sınıfları gezerek öğrencilere okumanın gelecek için en büyük faktör olduğunu belirterek iyi dersler diledi.

Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ziyareti sonrası Beşyol Devlet Hastanesi yönetimini ziyaret eden AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Hastane Başhekimi Op.Dr. Rüştü Parlakgüneş’ten hastane ve evde bakım hizmeti hakkında bilgi aldı.

 “Yeni Hastaneye Yanık Ünitesi Yapılacak”

Somalıların merakla beklediği 300 yataklı devlet hastanesi inşaatının kısa sürede çalışmalarına devem edeceğini söyleyen AK Parti Manisa Milletvekili Yurttaş, “300 yataklı devlet hastanesi kısa sürede bitirilerek hizmete açılacak ve bu hastane bünyesinde Yanık Ünitesi de bulunacak” dedi.

“MR (emar) Artık Soma’da Çekilecek”

Hastane çalışmaları hakkında bilgi veren Hastane Başhekimi Op.Dr. Rüştü Parlakgüneş, Soma’nın önemli sağlık ihtiyaçlarından biri olan Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR)’ın 2 ay gibi bir süre içerisinde Sanayi devlet hastanesine kurulacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!