Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Yollar Tarlaya Döndü

Yollar Tarlaya Döndü
1.338 views
17 Aralık 2014 - 8:36

Okulların açılmasına bir gün kala yapılan yol şimdilerde tarlaya döndü. Vatandaşlar neden kalıcı bir düzenleme yapılmadığını soruyor.

Sanayi Devlet Hastanesi altında bulunan Soma Anadolu Linyit Lisesi öğretmenlerinin sürekli kullandığı yok tarlaya döndü. Yağan yağmurlar ve kamyonların sürekli bu yol üzerinde parketmesinden dolayı yollarda kasisler meydana geldi. Okulun açıldığı ilk günlerde yollar mıcır ile düzenlenmişti. Bozuk olan yollar okulların açılmasına 1 gün kala alel acele düzenlenmişti. Ancak okulların açılmasının ardından kısa bir zaman geçmesine rağmen yağan yağmurlar ile birlikte yollarda kavisler meydana geldi. Yolu kullanan vatandaşlar ‘Yağan yağmurlar sonrasında yol tamamen bozuldu. Okul çıkışında çocuklarımız ile eve giderken çamur oluyoruz. Nasıl okul yapıldığında ilgileniyorlarsa şimdi de ilgilensinler. Bir kere yapıp bir daha uğramıyorlar. Buraya sürekli okul öğretmenleri araçlarını bırakıyor. Okul dağıldıktan sonra ise kamyonların parkı haline geliyor. Yolların bu hale dönmesine kamyonlar yol açıyor. Bu yol üzerine kamyonların park etmesine izin verilmesin. Ya da yola mıcır atılarak kavisler ve çamurların önüne geçilsin’deniliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!