Soma Karaelmas Gazetesi

Yollar Köstebek Yuvasına Döndü

Yollar Köstebek Yuvasına Döndü
2.103 views
27 Kasım 2013 - 8:13

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından şehir merkezinde devam eden sıcak asfalt çalışmaları sonucu yollar kullanılmaz hale geldi. 3 gündür devam eden yağışlar sonucunda da oluşan çukurlarda biriken sular yüzünden araç sürücüleri ve yayalar zor anlar yaşıyor.
Bergama-Soma-Kırkağaç geçişini sağlayan şehir merkezindeki asfalt çalışmaları trafik sorunlarını beraberinde getirdi. Aralık ayı sonuna kadar sürecek olan Sıcak asfalt çalışmaları nedeniyle kısım kısım kazılan yollarda oluşan çukurlar sürücülere zor anlar yaşatırken, 3 gündür devam eden yağışlar sonucu yayaları ise çamur içinde yürütüyor.
Yollarda çukurlara girmemek için adeta cambazlık yaptıklarını söyleyen araç sürücüleri, “Acilen yolların yapılması gerekiyor. Trafik sorunlarını beraberinde getirdiği yolların bu hali trafik kazalarına da sebep verebilir” dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!