Soma Karaelmas Gazetesi

Yılmaz; ‘Soma Halkının Sağduyusuna Güveniyorum’

Yılmaz; ‘Soma Halkının Sağduyusuna Güveniyorum’
1.867 views
02 Kasım 2013 - 7:56

CHP Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz Partililere ve Basın mensuplarına teşekkür etti. Seçim süreci boyunca Soma halkına projelerini açıklayacağını belirten CHP Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz yaptığı basın açıklamasında ’27 Ekim 2013 pazar günü Cumhuriyet Halk Partisi ilçe örgütünün temayül yoklamasında görev alan genel merkez parti Meclis üyesi Milletvekilimiz Sn. Aytun Çıray’a İl yönetim kurulu üyesi Sn. Mustafa Ada’ya, İlçe Başkanımız Sn. Murat Bayramoğlu’na ve sandık başında görev alan tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma gösterdikleri özgüven çalışmalarından dolayı Kamuoyu nezdin’de ayrı ayrı teşekkür ederim. Yerel Basının temsilcisi, Basın emekçisi arkadaşlarıma gün boyu gerçekleşen temayül yoklaması faaliyetlerimizi hatırlama sürecinde verdikleri emeklerinden dolayı ayrı  ayrı teşekkür ediyorum.
Temayül yoklamasına katılarak, Parti içi Demokrasinin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm Parti üyesi arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.
Adaylık yarısında benimle birlikte yarışarak  Partimin Demokrasi şöleni yaşamasına katkıda bulunan Mustafa Küçükkayapalı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Bugünden itibaren Parti disiplin anlayışım gereğince ilçe Başkanım ve yönetim kurulum ile birlikte hareket ederek Partimizin İktidar yürüyüşünde Cumhuriyet Halk Partisini en iyi şekilde temsil edeceğime olan inancım tamdır. Seçim süreci boyunca projelerimizi Halkımızla ve Basınımızla paylaşacağız. Şehrimizi Modern bir şehir görünümüne nasıl kavuşturacağımızı halkımızla paylaşacağız.Ben halkımızın sağ duyusuna güveniyorum takdir SOMA’da yaşayan ve yaşanabilir düzenli sokakların, yeşilin çiçeklerle bezenmiş güzel bir SOMA özlemi duyan halkımızındır” dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!