Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Yet- Him Der’den Gıda Kermesi

Yet- Him Der’den Gıda Kermesi
1.458 views
08 Nisan 2014 - 6:59

Yetimleri Himaye Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Hürriyet Bulvarı üzerinde gıda kermesi açıldı. 13 Nisan Pazar gününe kadar açık kalacak olan kermes 1 hafta boyunca hizmet verecek.
Kermes açılışına Kaymakam Bahattin Atçı, Belediye Başkanı Hasan Ergene, Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Şube Müdürleri Mustafa Dikici, Mehmet Yurdadur, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, Bazı mahalle muhtarlarının yanı sıra dernek üyeleri katıldı. İlçe Vaizi Emin Yıldırım’ın duasının ardından Kaymakam Bahattin Atçı kurdela keserek hayırlı olmasını diledi. Dernek hakkında kısa bir bilgi veren Dernek Başkanı Fatma Gölükcü ‘Kısa adı YET-HİM DER olan Yetimleri Himaye Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği kuruluşunun üzerinden henüz 2 yıl gibi kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen 7’si üniversite öğrencisi olmak üzere toplam 31 yetim öğrenciye eğitim bursu vermektedir. Burs vermedikleriyle birlikte toplamda 40’tan fazla yetim ile ilgilenmektedir. Derneğimiz ilgilendiği yetimlerin maddi ve manevi her türlü sıkıntılarının giderilmesinde yanlarında olmaya, her konuda kendilerine destek vermeye tüm hızıyla devam etmektedir. Farklı etkinliklerle onların yüzlerinde bir tebessüm oluşturmaya çalışıyoruz. Her çocuğumuzun doğum gününü kendi evinde kutluyor, onlar için mütevazi doğum günü partisi hazırlıyoruz.
Bütün bu faaliyetlerimizin yürütülmesinde yanımızda olan derneğimizin üyesi olsun ya da olmasın tüm yetim dostlarına teşekkür ediyorum.
Tüm yetim dostu Soma’lı yetim dostlarını 07-13 Nisan 2014 tarihleri arasında devam edecek olan gıda kermesimizi ziyarete bekliyoruz.’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!