Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

YET-HİM DER

YET-HİM DER
2.611 views
07 Temmuz 2014 - 7:07

Kısa adı YET-HİM DER olan Yetimleri Himaye Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği bu yaz döneminde de çalışmalarına devam ediyor. Yet-Him Der, 2013-2014 öğretim yılı sonunda ilgilendiği yetim öğrencilere karne hediyesi olarak bisiklet hediye etti. 24 Haziran 2014 Salı günü yetim çocuklara aileleriyle birlikte piknik etkinliği ile güzel bir gün geçirtti. Yaklaşık 70 kişinin katıldığı piknikte çocuklar ve aileleri gönüllerince eğlendiler. 3 Temmuz Perşembe günü çocuklar ve ailelerini iftarda bir araya getirdi. Çocuklar iftar sonrasında lunaparkta gönüllerince eğlendiler.
YET-HİM DER Başkanı Fatma GÖLÜKCÜ, “İlçemizde meydana gelen maden faciası ile sorumluluğumuzun arttığının bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dernek olarak öncelikli olarak eğitimi desteklememize, ihtiyaç sahibi olan yetim öğrencilere eğitim bursu veriyor olmamıza rağmen faaliyet alanımızı mümkün olduğu kadar geniş tutarak yetim çocuklarımızın sosyalleşmeleri adına değişik etkinliklere de imza atmaktayız. Maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen yetim dostlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!