Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Yeni Hastanede 1,5 Aydır Çalışma Yok

Yeni Hastanede 1,5 Aydır Çalışma Yok
1.488 views
02 Ağustos 2014 - 7:27

Devlet Hastanesi inşaatını yapan firma iflasını verdi. 49.500 metrekarelik alan üzerine yapımına başlanan 300 yataklı Devlet Hastanesini yapan müteahhit firmanın iflas ettiği belirtildi. Soma’da ihale alan firmalar tek tek iflas ediyor. Çevre yolunu yapan eski müteahhit firmanın ardından 300 Yataklı Devlet Hastanesini yapan müteahhit firmada iflas ettiği edinilen bilgiler arasında.
Firmaya el çektirildiği belirtilirken konu ile ilgili bilgi veren Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan ‘ Firma 1,5 aydır çalışmıyor.Müteahhit firma maddi sorunlar nedeniyle iflas ettiğini duyduk. %80’i tamamlanan ve bitme aşamasına gelen inşaat ile ilgili Toplu Konut İdaresi Başkanlığı çalışma yapıyor. Gerekli çalışmalar tamamlandığında TOKİ başka bir firmaya ihale eder ve geri kalan çalışma tamamlanır ancak bu ne kadar süre alır bilemiyoruz. Bizimde konu ile ilgili net bir bilgimiz yok’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!