Soma Karaelmas Gazetesi

Yeni Eğitim Öğretim Yılını Kutladılar

Yeni Eğitim Öğretim Yılını Kutladılar
3.724 views
18 Eylül 2013 - 7:26

İlköğretim Haftası programı çerçevesinde makam ziyaretleri gerçekleştirildi. Çelenk sunma programı sonrasında makamlara ziyaretler yapıldı. Kaymakamlık makamında Kaymakam Vekili Ali Sırmalı ile bir araya gelen 13 Eylül Gama Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri Türkçe Öğretmeni Nalan Seyhan Okul Müdürü Mehmet Şenbaş ile birlikte ziyaret ettiler.
Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal ise Nakliyeciler İlkokulu 4/B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Ayla Kandihar ve Okul Müdürü İsmail Erdinç ile birlikte ziyaret ederek çiçek takdim etti.
    Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy ise Naciye Evren İlkokulu Müdürü Mehmet Mandacı, 7. sınıf öğrencileri ve Öğretmenleri Mehmet Gök tarafindan ziyaret edildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altunsoy öğrencilere hediyeler vererek yeni eğitim öğretim yılını kutladı.

DSC_9420.jpg

DSC_9431.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!