Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Yavuz 2. Kez Başkan Seçildi

Yavuz 2. Kez Başkan Seçildi
1.564 views
30 Ocak 2014 - 7:56

Soma Spastik Çocuklar Genel Kurulu yapıldı. Bu sene 10. su yapılan Genel Kurul Soma Spastik Çocuklar Derneğinde 93 üye, Spastik Çocuklar ve ailelerinin katılımı ile yapıldı.
14 yıldan beri yönetimde olan Cihan Yavuz 2.kez Başkan seçildi. Beraber çalıştığı arkadaşlarına teşekkür eden Yavuz konuşmasında ‘ 95 yılından bu yana Soma’da Spastik Çocuklarımıza hizmet vermeyi amaç edindik. 2 yıldan bir yapılan Genel Kurulumuzu 3. yılında yaptık. Eski yönetimime teşekkür ediyor, yeni seçilen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Yeni yönetimimiz ile birlikte daha iyi işlere imza atacağımıza inanıyorum.’dedi. Yeni yönetim şu isimlerden oluştu; Başkan Cihan Yavuz, Başkan Yardımcısı Derya Polat, Genel Sekreter Murat Dolu, Sayman Zehra Özer, Üye Fatih Er, Üye Ahmet Ormancı.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!