Soma Karaelmas Gazetesi

Vestel Açılıyor

Vestel Açılıyor
4.009 views
01 Mayıs 2014 - 7:12

Uzun yıllardır Soma’da hizmet veren Güneş Ticaret, Türkiye’nin ileri gelen  elektronik ve beyaz  eşya  markası olan  Vestel  Ana Bayiliğini  Soma’ya  getiriyor.
İşletmeciliğini  Metin Güneş’in yapacağı  Vestel  Ana Bayii’ de   en son çıkan  ürünler göze çarpıyor. Metin Güneş, “Soma’da uzun yıllardır  evden eve  taşımacılık, mobilya  ve  beyaz  eşya sektöründe  uzun  yıllardır  hizmet veriyoruz ve  gelişen teknolojiye  göre  şekil  almak  bizim  en  büyük  görevimiz. Bu  sebepten  dolayı  daha  iyi bir  hizmet  anlayışıyla  bünyemize Vestel Ana Bayiliğini de katmış bulunmaktayız.Yerli malı olan Vestel   gerek  kalite  gerek sağlamlık  açısından ilk  tercihimiz  olmuştur.7 Mayıs 2014 günü  hayırlısıyla açılışımızı  yapacağız.Açılış için dostlarımıza ,büyüklerimize  davetiyelerimizi  dağıttık  eğer unuttuklarımız  varsa  bu tatlı  telaş sebebinden bizi  maruz  görsünler. Buradan bütün Soma  halkını açılışımıza  bekliyoruz. Satışlarımız da  kredi kartına  taksit ve  elden taksit imkanı da  vardır.”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!